Graficzna
obsługa firm

Co to właściwie oznacza?

Dużo, a może jeszcze więcej…

Powiedzieć „bieżąca obsługa graficzna” to jakby nic nie powiedzieć. Proponuje swoim Klientom rozwiązania kompleksowe i przede wszystkim profesjonalne. Nie uznaję kompromisów.

Kompleksowe rozwiązania!

Od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą obsługą reklamową firm, projektowaniem graficznym oraz poligrafią. Zawsze staram się aby jakość świadczonych przeze mnie usług była na najwyższym poziomie. Obsługuje kampanie reklamowe oraz oferuję szeroki wachlarz usług graficznych zarówno na potrzeby internetu jak i druku. A do tego szybko i w rozsądnych cenach!

W czym mogę Ci pomóc?

Wybrane obszary mojej działalności

01

Projektowanie graficzne

Szczegóły…

Od wizytówki do opasłego katalogu produktowego. Projekty reklam, KV, opakowań czy wizualizacje 3D to moja codzienność. Lubię nowe i ciekawe wyzwania, ale mam też świadomość, że codzienna praca grafika to często żmudna i monotonna robota. Nie boje się jej, znam to bardzo dobrze i nadal mnie to kręci. To bardzo szybko i dynamicznie zmieniająca się branża i albo jesteś na bieżąco albo odpadasz.

02

Kampanie reklamowe

Szczegóły…

Masz do zrealizowania media plan lub dużą kampanie promocyjną? Dziesiątki przeformatowań banerów czy reklam i to każda według innej specyfikacji? Pozbądź się problemu zlecając to zadanie mi! Zapomnij o pilnowaniu terminów i kontaktach z wydawcami. Przygotuje materiały oraz roześlę gdzie trzeba zgodnie z ustalonym wspólnie planem.

03

Internet

Szczegóły…

Potrzebujesz strony internetowej, baneru na Facebooka, mailingu czy może obróbki zdjęć do sklepu internetowego? Nie ma problemu!

Projektuje oraz wdrażam strony w WordPressie lub jeśli nie potrzebujesz CMS-a wykonam stronę także bez niego od zera lub na wybranym szablonie.

04

Przygotowanie do druku

Szczegóły…

Specyfikacje, wykrojniki, ilości kolorów w projekcie, CMYK czy RGB, co to właściwie są te spady i dlaczego zdjęcie ściągnięte z internetu nie koniecznie nada się do druku? Nie wiesz o czym mowa, ale coś w tym stylu drukarnia marudziła? Nie ma problemu, DTP czyli przygotowanie projektu do druku to jedno z moich głównych codziennych zajęć. Nie warto ryzykować wyrzucenia nakładu do śmieci. Zleć mi to zadanie, a gwarantuje, że nic złego z Twoim drukiem się nie stanie.

Zapraszam do kontaktu

tel.: 500 234 899

grafik@radekzgodka.pl